top of page
  • vselena4

LED приборна панель BMW F30 F10 F15 F25. Встановили LED приборку F30 на Барабан.ОП ОП

Стаття із серій “З БРУДУ В КНЯЗІ”. Ми дооснастили Led приборку на наш Барабан.


Розповімо про всі приборні панелі, які є на F30.

Це наш проект Барабан, ми взяли цю тачку під проект, прокачали її до Stage 3 під 400 сил, ганяли з М-ками. Потім ми почали робити проект назовні, це М пакет + Led оптика.

У F30 є 3 види приборних панелів.

Розповідаємо про саму базову:

посередині є екранчик, там показується бортовий комп'ютер - це найпростіша приборна панель.

Далі йде розширена приборна панель, розширена приборна панель – це як у нас на цій тачці та плюс як була у нас на Барабані.

Розширена приборна панель відрізняється від базової тим, що екранчик не посередині між двома колодязями, а розширений праворуч. На екрані з'являється економайзер, режими: Sport, Comfort, ECO PRO, можна побачити витрату палива і т.д. Це найпопулярніша приборна панель.

Дооснащення розширеною приборкою коштує чимало коштів, близько 300$ + - також вона ще не обнулена і не поставлена.


Процедура встановлення розширеної приладки:

Спочатку її купують


Потім обнуляють це коштує близько 100 $


Встановлюють, тут буде нюанс в установці, якщо у вас стоїть базова приборна панель, то у вас приборка з мультимедією не спілкується по оптичній шині MOST. Тобто для дооснащення розширенної приборної панелі потрібно буде дотягнути ще провід MOST. Сама установка ще коштуватиме близько 100-150$. Виходить, що вона може коштувати приблизно 550 $.


Ми перемістилися в іншу машину, це у нас F30 335 також на розширеній приборній панелі з проекцією.

Зазвичай ніхто не дооснащує собі проекцію в автомобіль, тому що при дооснащенні проекції потрібно:


Міняти приборну панель, наприклад базову на розширену з проекцією.


Потрібно міняти лобове скло, міняти торпеду, проекцію саму ставити і кронштейн під проекцію. Через лобове скло є нюанси, воно коштує нормально грошей. Різниця розширеної приборки під проекцію або без проекції - це окремий вихід під проекцію.

І ось ми перемістилися до Барабана, переходимо до нашої Led приборки. В основному власники F30 хочуть собі поставити Led приборку, але коли вони дізнаються ціну, то у 95% людей бажання зникає.


Led приборка коштує приблизно 800-900 € іноді навіть 1 000+ € якщо нова.


Відрізняються вони за ціною теж, чи є проекція, чи немає проекції. За наявності проекції трохи приборка дорожча. За дооснащення тут такі ж нюанси, як і з розширеною приборкою, якщо у вас стояла базова приборка, то тут доведеться ще доводити MOST шину, обнулити приборку 100 $ і ціна роботи буде 150 $, якщо у вас була вже розширена приборка і ви хочете поставити Led, тоді не потрібно буде кидати шину і монтаж зі 150 $ зменшиться до 100 $.


Родзинка Led приборки починається коли ти підходиш до тачки, відчиняєш двері і вона у тебе прокидається, переходи режимів Sport, Comfort, ECO PRO і т.д.


ECO PRO


Comfort


Sport


Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page