top of page
garage racer.png

Заміна масла в АКПП

BMW Сервіс Garage Racer надає цілий спектр послуг з технічного обслуговування BMW та Mini.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

МАСЛО В АКПП

Для власників автомобілів BMW та MINI 

Для бездоганної заміни олії в АКПП вашого БМВ звертайтесь виключно до досвідчених фахівців. Це забезпечить довговічність коробки. Наші експерти в автосервісі мають великий досвід роботи з автомобілями цієї марки і глибоким знанням процесу заміни масла в АКПП для різних моделей.

Ознаки необхідності заміни олії:

Олія в коробці автомата BMW змінила свої характеристики: стала каламутною, сірою, з появою металевих та пластикових частинок.
Відчувається запах горілої олії. Виявлено витоку олії та втрату тяги.

Приїжджайте до нас для оперативної заміни масла у коробці автомата BMW із застосуванням високоякісних витратних матеріалів. Якщо вам потрібна термінова заміна олії в АКПП, уточніть вартість з розхідниками по телефону. Ми чекаємо на вас у нашому сервісі!

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page