top of page
garage racer.png

Заміна масла в ГУР

BMW Сервіс Garage Racer надає цілий спектр послуг з технічного обслуговування BMW та Mini.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

МАСЛО В ГУР

Для власників автомобілів BMW та MINI 

Шукаєте професіонала для якісної заміни олії у системі ГУР вашого БМВ? Приїжджайте до нашого автосервісу! Ми гарантуємо швидке та приємне обслуговування, а також надаємо гарантію на всі види послуг. Наша цінова політика завжди розумна і прозора.

28.jpg

Коли потрібно міняти масло в ГУР BMW?

Якість рідини у системі ГУР можна перевірити візуально. Порівняйте поточну рідину з новою: якщо структура або колір змінилися, з'явилися сторонні частки або домішки, це сигнал заміни. Помутніння рідини або запах горілої олії також вказують на її недосконалий стан.
 

Несвоєчасна заміна рідини – одна з основних причин поломок гідропідсилювача керма. Якщо вам важливе стійке керування автомобілем та комфорт під час руху, не варто відкладати заміну олії. Щоб дізнатися зразкову вартість заміни, просто зателефонуйте нам. Ми чекаємо вашого дзвінка та приїзду!

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page