top of page
garage racer.png

Миття радіатора

BMW Сервіс Garage Racer надає цілий спектр послуг з технічного обслуговування BMW та Mini.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

МИТТЯ РАДІАТОРА

Для власників автомобілів BMW та MINI 

Промивання радіатора автомобіля BMW - потрібна та досить трудомісткий процес. Фахівці нашого автосервісу з радістю візьмуться за це завдання. Ми швидко, якісно та тщательно виконаємо очищення радіатора BMW від бруду та пилу.

26.jpg

Чем более сложные условия эксплуатации автомобиля, тем чаще необходимо проводить чистку радиатора. Пыль, мелкий мусор, пух и насекомые, попадая в него, засоряют каналы теплоотвода, что негативно сказывается на работе системы охлаждения двигателя.

Чим ще небезпечний забруднений радіатор?

Несправності у АКПП.
Перегрів двигуна.
Збільшення витрат палива.
Підвищення температури рідини, що охолоджує.
Відмова двигуна вентилятора.
Збільшене споживання електроенергії вентилятором.

Тому рекомендується проводити промивання радіатора BMW щонайменше один раз на рік. Просте обмивання радіатора водою або швидке промивання відсіку моторного не дасть потрібного результату. Якісне миття радіатора без його зняття з автомобіля неможливе. Для довгострокової роботи автомобіля необхідне миття радіатора з його зняттям, очищення спеціальними засобами, прочищення стисненим повітрям та ретельне сушіння.


Приїжджайте до нашого автосервісу, і ми із задоволенням продовжимо термін служби основних агрегатів вашого автомобіля за допомогою професійного миття радіатора BMW.

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page