top of page
garage racer.png

Заміна та обслуговування АКПП

BMW Сервіс Garage Racer надає цілий спектр послуг з ремонту та діагностики BMW та Mini.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

Ремонт АКПП

Мережа СТО Garage Racer надає послуги з ремонту АКПП на BMW. Якщо ви відчуваєте поштовхи під час перемикання передач або проблеми з перегрівом, можливо, настав час для заміни АКПП на BMW. Наші техніки спеціалізуються на діагностиці та оперативному усуненні проблем з трансмісією на бмв і міні.

Заміна масла АКПП

Цікавитеся, як замінити масло АКПП на BMW? Довірте цей складний процес нашим фахівцям, які забезпечать точність і ефективність у цьому питанні. Ми розуміємо унікальні вимоги до трансмісій BMW і забезпечуємо надійне обслуговування для підтримки працездатності вашого автомобіля.

Вартість ремонту АКПП на BMW

Вас турбує вартість ремонту АКПП на BMW? Ціни варіюються залежно від таких факторів, як модель і ступінь несправності. Ми пропонуємо прозорі ціни і використовуємо якісні деталі для надійного вирішення проблеми.

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page