top of page
garage racer.png

ЗАМІНА МАСЛА
В ДВИГУНІ

BMW Сервіс Garage Racer надає цілий спектр послуг з технічного обслуговування BMW та Mini.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

ЗАМІНА МАСЛА

Для власників автомобілів BMW та MINI 

Заміна масла у автомобілі – важлива процедура для підтримки його надійної роботи та подовження терміну служби двигуна. Регулярна заміна масла допомагає видалити зношені частинки, забруднення та продукти згоряння, що дозволяє двигунові працювати більш ефективно та довше.
 

Зазвичай рекомендується змінювати масло кожні 5000-8000 кілометрів, проте це може відрізнятися залежно від типу масла, типу двигуна та умов експлуатації. Деякі сучасні автомобілі обладнані системами моніторингу якості масла, які вказують на необхідність його заміни.
 


Недотримання регулярної заміни масла може призвести до зносу двигуна, погіршення його продуктивності та у кінцевому підсумку до витратних ремонтів. Тому варто слідкувати за регулярністю заміни масла відповідно до рекомендацій виробника та у разі потреби звертатися до фахівців для професійного обслуговування автомобіля.

17.jpg
18.jpg

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page