top of page
garage racer.png

Чип-тюнінг БМВ Garage Racer

BootMod3 – Вбивця традиційного Чіп Тюнінгу BMW F та G серій. Чіп Тюнінг БМВ по всій Україні. Стали офіційним дилером BootMod3 в Україні:). Можемо продати Вам ліцензію по всьому світу: BootMod3 - неймовірна екосистема для Чіп Тюнінгу бензинових турбованих BMW F і G серій, яка надає небувалу свободу і гнучкість для кінцевого власника чіпованого BMW, що дозволило їй стати найпопулярнішим чіпом для BMW у світі! І сьогодні ви дізнаєтеся, чому BootMod3 захопить весь ринок протягом наступних років:)

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

line4_edited.png


Розкрийте весь потенціал вашого бензинового BMW серії F/G за допомогою наших передових послуг з чіп-тюнінгу бмв Garage Racer. Наші фахівці використовують передові ключові елементи чип-тюнінгу для підвищення продуктивності та ефективності вашого авто.


Відчуйте помітний приріст потужності і крутного моменту, більш плавне прискорення і покращений відгук дросельної заслінки завдяки нашим індивідуальним рішенням з чіптюнінгу бмв. Якщо ви хочете розкрити приховану міць вашого BMW для захопливої динаміки на дорозі або прагнете кращої економії пального без шкоди для продуктивності, наші варіанти чип-тюнінгу відповідатимуть вашим конкретним потребам.
 

Вартість чип-тюнінг BMW в Києві та по Україні


Ціна чип-тюнінг бмв (Київ) має велике значення, саме тому ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на чип-тюнінг і забезпечуємо чітку взаємодію впродовж усього процесу.
 

Наші контакти: Відділ Чіп-Тюнінгу

Адреси

Київ
Львів
Одеса
Харків
Хмельницький
Івано-Франківськ
Ужгород

Запоріжжя

Контакти Чіп-Тюнінг

  • Instagram
  • Youtube

Графік роботи

Пн-Сб

10:00 – 19:00

Нд

Вихідний

image.webp

BootMod3

Стаття про топове рішення по чіп тюнінгу для бензинових турбованих BMW F і G серії, цей чіп вбиває на повал традиційні чіп тюнінги від різних контор, цей чіп дозволяє своєю гнучкістю правити прошивку в майбутньому не звертаючись до чіп тюнерів, це рішення називається BootMod3.  У цій статті ми розповімо Вам, як цей чіп завоює весь ринок протягом декількох років.


 У чому перевага BootMod3 від звичайних прошивок запитаєте ви?

 Як виглядає чипування у звичайних тюнінг конторах: Ви приїжджаєте, у Вас спеціальним обладнанням зливають прошивку і віддають тюнерам, які її тюнінгують і надсилають назад, далі заливають її Вам, тестують на стенді або дразі, розгін 0-100, 100-200, 0-200  до і після.


Переваги прошивки BootMod3:
1. У BootMod3 тисячі користувачів по всьому світу, у BootMod3 велика база клієнтів, що в надійності цієї прошивки немає жодних сумнівів

2. Інфраструктура цього чіпа, інфраструктура передбачає підключення до серверу.  Всі прошивки відбуваються зі зв'язком із сервером, грубо кажучи на сервері є прошивки та ми заливаємо її Вам в машину через комп'ютер.  Ми як Дилери видаємо Вам ваші індивідуальні логін та пароль до вашого особистого кабінету на сайті там де завантажуються всі прошивки та Ви як власник вашого пошиття, Ви не прив'язуєтесь ні до кого і маєте надалі можливість докуповувати собі інші прошивки на інші стейджі, на інше паливо  допустимо 98, 95 бензин або на суміш E30 (суміш спирту з паливом) Тобто в майбутньому Ви можете докуповувати за певну вартість прошивки, ця екосистема дозволяє дати більше свободи та варіантів вибору для кінцевого користувача за його чіпом

3. Налаштування, екосистема BootMod3 дозволяє наполягати в User friendly interface це настойка прошивки прямо на сайті.  Тобто можна допустимо змінити собі вихлоп, почути як змінюватися у Вас відстріли, або Вам набридне, або сильні відстріли, то можна без проблем їх послабити/налаштувати.  За це багато користувачів люблять цей Чіп!

 Розглянемо які варіанти перекладають заздалегідь запропонованих карт для різних конфігів BMW на прикладі N55 F30 335, є різні варіанти приблизно стічних карт з різними налаштуваннями та з можливістю потестувати різні налаштування.

image_2022-09-08_21-46-33.png

Також є варіанти з популярних це Stage 1 під 95 і під 98 бензин, також конкретно  в цьому примірнику нас цікавить Stage 2 під 95 і під 98 бензин.  Є варіанти з різними настойками відстрілів (AGG)

image_2022-09-08_22-01-06.png

Припустимо, беремо налаштування під 98 бензин Srage 2 (Тут рекомендується передній інтеркулер замінений і також downpipe) Якщо у Вас бензин за якістю гірше, то краще робити чіп під 95 бензин.  

 

Також є топовий варіант з попередньо написаних прошивок це Stage 2 на E30 (E30 це паливо складається з 30% Етанол) Переходимо в розділ карт які доступні автомобілю BMW F30 на двигуні N55, при покупці ліцензії дається одна карта!

 

image_2022-09-08_22-12-02.png

Ми обрали Stage 2 під 95 бензин, в цьому автомобілі стоїть тільки downpipe.

image_2022-09-08_22-04-13.png

Якщо у Вас легкий вихлоп і Ви хочете виділитись, то настойка GTS Startup Roar допоможе в цьому) 😉

image_2022-09-09_00-02-13.png

 Max Cooling Mode - налаштування допомагає зменшити температуру двигуна приблизно на 10 градусів у спорт режимі, це дозволяє менше закоксовуватись маслу, менше знос масла, менше знос гумових ущільнень при зменшенні температури двигуна.

image_2022-09-08_22-21-27.png

 Cold Start (Cat Heating) - ця настойка дозволяє увімкнути прогрівання каталізатора і відключити високі оберти при прогріванні двигуна.  (Можна зробити прогрівальний оборот 600-700 оборотів, замість 1100 стандартних).

image_2022-09-08_22-24-23.png

Ignition Coils – це котушки запалення (Якщо у Вас не стандартні котушки, то тут для цього є настоянки)

image_2022-09-08_22-31-53.png

 Також якщо Ви хочете більш глибокий тюнінг, більше наддуву, то ставиться інший датчик тиску (Від N20, наприклад).

 Exhaust Flap (Sport) – ця настойка завжди дозволяє завжди бути відкритою заслінкою на вихлопі.

Speed   limiter (VMAX) - якщо у Вас машина з Америки, то там можуть бути обмеження, наприклад 210 км/год, це налаштування дозволяє прибрати цей ліміт.

Якщо у Вас тюненний ТНВД тут також є налаштування для цього.

image_2022-09-08_22-54-20.png

Boost By Gear (% Reduction) – це прикольна настойка для тих хто ганяється, вона дозволяє налаштовувати під кожну передачу максимальний буст.  (Зроблено для того, щоб можна було контролювати букс автомобіля на малих передачах коли поганий зачіп)

image_2022-09-08_22-57-02.png

Ось такі є налаштування, ці налаштування дуже відрізняють цей чіп від звичайних чіпів, для клієнтів особливо цікаво це налаштування Попкорну під різний вихлоп.

 Ми Вам розповіли про третю перевагу у вигляді налаштувань прошивки.

 4)- Можливо зняти логи під час їзди та відправити їх розробнику, вони можуть Вам безкоштовно підправити прошивку під Ваш конфіг/мотор.

 5)- Вашу ліцензію на Ваш Win code можна перенести на інший Vin code, але тільки один раз, це означає що Ви або купите іншу машину і можете перенести прошивку на інший Vin code або Ви продасте прошивку, грубо кажучи на машину покупця переносіть ліцензію та  продаєте її.

 Багато клієнтів запитують що буде якщо залити Stage 2 і не поставити Інтеркулер, прошивка Stage 2 має на увазі downpipe та інтеркулер, виходить що коли немає інтеркулера є ризик що може бути надто гаряче впускне повітря через це іноді може бути детонація (Якщо надто довго навалювати або  перегрівати) На стандартному інтеркулері буде більш гаряче впускне повітря через те, що воно гаряче буде менше щільності і менше маса, потужності зробить не об'єм повітря, а маса повітря, тобто буде менше потужності і є ризики детонації, тому дуже бажано на Stage 2  поставити інтеркулер більшого обсягу.

 Ми є офіційними дилерами BootMod3 у Києві, а також в Україні, ми можемо продавати ліцензії по всьому світу дистанційно, а також особисто у Нас на сервісах.  За нашою розповіддю Ви можете зрозуміти що BootMod3 це безпрецедентний варіант для Чіп тюнінгу Вашого автомобіля, якщо це Вас зацікавило, можете звертатися до нас, Ми Вас проконсультуємо та можемо зашити Вам прямо на СТО без додаткових витрат, будь-яку прошивку, також можемо залити прошивку дистанційно!  Ми можемо надати сервіс із заливки за ціною звичайної ліцензії, як ви зрозуміли, що Вам немає сенсу купувати самим ліцензію на сайті, оскільки у нас на це буде краща ціна, ніж ви знайдете на сайті.

 Якщо Ви хочете собі чіп тюнінг BootMod3, то пиши нам в Instagram!

IMG_3630.JPEG
image.webp
IMG_4056.JPG
image_2022-09-08_22-35-56.png

Багатьом здається неймовірним чіпувати свою BMW за допомогою телефону або ноутбука самостійно, але зараз Ми Вам покажемо інструкцію як можна чіпонути за допомогою iPhone або ноутбука свою BMW чіпом BootMod3. Зараз Ми Вам покажемо як можна чіпонути, активувати обліковий запис і як це взагалі все відбувається! Як це працює: створюється обліковий запис під Ваш Email і пароль, далі Ви повинні його активувати, тобто Ви повинні підключитися ноутбуком, кабелем до тачки, далі BootMod3 побачить що там все підключено і Ви повинні далі активувати обліковий запис, для цього буде потрібен код активації його Ви можете дістати двома шляхами це купити на офіційному сайті або купити дешевше у Нас, потім вводите цей код в акаунт і активуєте його, в цьому акаунті у Вас є прошивка стоку яку Ви можете залити будь-коли та Ви можете вибрати одну тюненну прошивку (Безкоштовну) це може бути Stage 1 під 95 бензин, 98 бензин та під суміш Е30. Також можете вибрати Stage 2 теж під 95, 98, E30 минаючи Stage 1, якщо Ви хочете, наприклад поїхати в інше місто поміняти собі паливо або там поставити Downpipe, кульок, то Вам потрібно буде купити весь пак прошивок для заливки Stage 2. Як же це працює на практиці, допустимо у клієнта є тачка вся в стоку з каталізатором і стоковим інтер кулером, вони хочуть собі чіп у такому випадку BootMod3 дозволяє зробити дуже зручну штуку, купується акаунт, заливається будь-який Stage допустимо під 95 або 98 бензин, дивлячись як зручно для клієнта. (Ми рекомендуємо заливати під 95 якщо вони особливо не ганяються, щоб був запас палива і їздить на максимально високому октановому числі) І ось поїздили Ви на Stage 1 і захотіли видалити собі каталізатор, встановити кульок або поставити попкорн як у всіх, то просто встановлюєте downpipe і заходьте в конфігурацію вашого тюнінгового файлу, ставте Euro 2, щоб не лаялася задня лянда і далі налаштовуєте попкорн, тобто карта сама по собі потужність не дає, але від того, що у Вас поставлений downpipe, потужність збільшиться. Далі покаталися на dowpipe, потужність збільшилася і захотіли повноцінний Stage 2, у такому випадку у звичайних конторах Вам потрібно буде перечіпуватися, докидати додаткові гроші, тут же Ви купуєте собі весь пак прошивок під Stage 2, і все, Ви берете собі берете карту Stage 2, налаштовуєте попкорн, Euro 2, холодний термостат, прибираєте speed limited і все тачка б'є на Stage 2. Далі ви успішно відкатали сезон на Stage 2, і захотіли купити собі іншу тачку, то в такому випадку Ви можете продати цю ліцензію BootMod3 комусь іншому або перенести собі на іншу тачку один раз, тобто Ви можете ліцензію перенести на інший Vin Code, на інший обліковий запис. Обладнання яке треба мати, щоб це зробити? Якщо ви хочете лити з ноутбука, а краще з ноутбука тому, що Ми можемо Вам допомогти підключитися. Для початку потрібен ноутбук, в який можна засунути ENET кабель.

image_2022-09-13_15-26-02.png

ENET кабель

image_2022-09-13_15-26-15.png

 Далі потрібен хоча б один ENET кабель, якщо Ви хочете лити з iPhone, то Вам ще потрібен перехідник з ENET кабелю в Lightning. Приступаємо до чіп тюнінгу: Ми підключили кабель ENET в тачку (OBD) і в ноутбук, далі заходимо на сайт BootMod3.NET.

image_2022-09-13_15-27-15.png

 Якщо Ви вперше можете створити акаунт в нього написати Ваш пароль і погнали, у випадку якщо у Вас є акаунт, то Вам потрібно зайти далі після входу Ви повинні побачити Vin code вашого автомобіля, і OBD AGENT NOT DETECTED.

image_2022-09-13_15-27-49.png

 Тобто зараз Ми зайшли на сервер в акаунт, далі треба законектити OBD AGENT, якщо у Вас його немає, то натискайте зелену кнопку та у вас починається скачування AGENT це грубо кажучи програма, після її встановлення потрібно запустити цю програму.

image_2022-09-13_15-28-21.png

Ця програма пов'язує тачку з сервером, по-нормальному якщо ключі в салоні все має законектитися і запустити запалення, якщо автоматичне запалення не ввімкнулося, то увімкніть вручну, а якщо навіть при ручному включенні запалення нічого не сталося, то треба скинути клем на акумуляторі. Після підключення відразу ж вимикайте грубку і авто ближнє світло, щоб мінімально витрачало електроенергії. Цей AGENT зв'язав тачку з сервером і тепер Ви можете з сайту дивитися на сервер і там теж оновитися інформація, якщо у Вас світиться синій кружечок, то все чітко, а якщо червоний, то чи ні з'єднання, або Ви не активували обліковий запис.

84.webp

 Їдемо далі, після того, як Ви законектилися там є менюшка  DASHBOARD, там можна знімати логи та дивитися логи які Ви вже зняли.

image_2022-09-13_15-31-04.png
image_2022-09-13_17-43-06.png

«Мої карти» за замовчуванням Вам доступно 1 стік карта, Вам треба одну якусь одну першу карту тюненну, заходьте в OTS MAPS і вибираєте тут будь-яку карту

image_2022-09-13_15-34-49.png

Беремо та заливаємо, якщо у Вас стокова тачка, то Ви можете особливо нічого не клацати, але краще зайти зверху праворуч у конфіг та вибрати відповідні Вам пункти, далі заливаємо, рекомендується підключити зарядку, але ми часто ллємо без зарядки також рекомендується підключити ремінь безпеки та вимкнути додаткові пристрої.

image_2022-09-13_15-36-08.png

 Браузер Вас попросить дозвіл на збереження файлу, який він скачає з сервера і після закачування підуть процес заливки, не дивуйтеся якщо горітиме чек. У момент заливання треба нічого ні клацати, ні відчиняти двері. Після приблизно 1.5-2 хвилини закінчення заливки потрібно вимкнути запалення приблизно на 30 секунд і тоді тільки заводимо. Якщо через 30 секунд тачка завелася, то можете зітхнути, за аналогією таке саме робиться заливка та інших Stage. З заливкою з телефону все те саме.

IMG_3630.JPEG
IMG_4056.JPG
image.webp
bottom of page