top of page
garage racer.png

Підвищення продуктивності за допомогою чип-тюнінгу дизельного двигуна BMW

Розкрийте справжній потенціал вашого дизельного двигуна BMW за допомогою наших передових послуг з чип-тюнінгу! Незалежно від того, чи хочете ви збільшити кінські сили, крутний момент або паливну ефективність, наші кваліфіковані фахівці мають досвід та знання, щоб оптимізувати роботу двигуна вашого BMW до нового рівня.

  • Телеграмма
  • Instagram
  • Youtube
point.png

Маємо понад 5 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

Наші послуги у сфері ЧІП ТЮНІНГУ:

Для власників автомобілів BMW та MINI пропонуються такі послуги

33.png

Вимкнення системи ADBLUE

33.png

Видалення екології EGR

33.png

EURO 2

33.png

Видалення фільтра сажі 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

Чому варто обрати Garage Racer з чіп тюнінгу BMW?


Шляхом точного налаштування електронного блоку управління двигуном (ECU) ми оптимізуємо такі параметри, як час впорскування палива, тиск наддуву та час запалювання, щоб розкрити весь потенціал дизельного двигуна вашого BMW.

 

Збільшення потужності бмв - відчуйте значний приріст потужності та крутного моменту, покращуючи прискорення, реакцію та загальну продуктивність вашого BMW. Незалежно від того, чи є ви ентузіастом спортивних досягнень, чи просто шукаєте більш захоплюючий досвід водіння, наші послуги з чип-тюнінгу забезпечать помітне покращення потужності в усьому діапазоні обертів.

 

Покращена паливна ефективність: На додаток до підвищення потужності, наші послуги з чиптюнінгу також можуть покращити паливну ефективність за рахунок оптимізації процесів подачі та згоряння палива. З більш ефективним двигуном ви зможете збільшити пробіг та зменшити споживання пального, заощаджуючи гроші на заправці та мінімізуючи викиди вуглекислого газу в атмосферу.

 

Чіп-тюнінг двигунів BMW - це не лише про збільшення потужності, але й про покращення динаміки руху вашого BMW. Завдяки більш плавній подачі потужності та покращеній реакції дросельної заслінки ви насолоджуватиметеся більш захоплюючим та динамічним досвідом водіння, незалежно від того, чи рухаєтесь міськими вулицями, чи долаєте звивисті гірські дороги.

 

Послуга чіп тюнінг бмв (Київ) - це безпечний та надійний метод розкачки двигуна вашого BMW, адже ми завжди слідкуємо, щоб він працював в межах безпечних параметрів, забезпечуючи при цьому захоплюючий приріст продуктивності.


Готові підняти продуктивність вашого BMW на новий рівень? Замовте послугу чіп тюнінг бмв в Києві вже сьогодні! Розкрийте весь потенціал дизельного двигуна BMW на повну!

Наші контакти: Відділ Чіп-Тюнінгу

Адреси

Київ
Львів
Одеса
Харків
Хмельницький
Івано-Франківськ
Ужгород
Запоріжжя

Контакти Чіп-Тюнінг

  • Instagram
  • Youtube

Графік роботи

Пн-Сб

10:00 – 19:00

Нд

Вихідний

bottom of page