top of page
garage racer.png

Послуги з ремонту автоелектрики БМВ

Якщо вам потрібен досвідчений автоелектрик BMW, його можна знайти в мережі сервісних центрів Garage Racer. При замовленні послуги в нашому спеціалізованому центрі можна отримати якісний ремонт електрики БМВ будь-якого рівня складності.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

BMW СТО Garage Racer здійснює ремонт електрики БМВ, пропонуючи такі послуги:

комп'ютерна діагностика та ремонт обладнання автомобіля; 

перевірка і заміна батареї, генератора, стартера, реле і ЕБУ; 

встановлення додаткового електрообладнання; 

оновлення програмного забезпечення.

Окремо може бути проведена діагностика двигуна БМВ, рульової рейки або коробки передач. Ціни на ці роботи вказуються в прайсі. При цьому важливо враховувати, необхідне обстеження одного вузла або всієї системи.

Ціни на ремонт електрики BMW

Ціни на ремонт зможе озвучити менеджер БМВ (Київ), вони залежать від складності поломки. Після того як ви привезете в СТО BMW, електрик за підсумками повної діагностики зможе підрахувати вартість послуг.

Послуги з ремонту БМВ

Автоелектрик BMW в нашій мережі СТО проведе комп'ютерну діагностику, якісно перевірить електрообладнання на автомобілі, здійснить технічне обслуговування. Щоб не допустити виникнення несправностей, необхідно регулярно діагностувати і своєчасно усувати виявлені проблеми. Досвідчений автомобільний електрик БМВ проведе повну діагностику машини, відремонтує електроніку і запобіжить появі серйозних проблем.

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page