top of page
garage racer.png

Дооснащення BMW

Підвищіть рівень комфорту вашого авто за допомогою нашої послуги - встановлення додаткового обладнання на бмв. Наші експерти-техніки спеціалізуються на підвищенні задоволення від водіння за рахунок інтеграції преміальних функцій у ваш автомобіль. Будь то просунуті мультимедійні системи, підвищення продуктивності або інноваційні системи безпеки, ми гарантуємо точність і якість процесу встановлення.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

Дооснащення БМВ: ціна від СТО Garage Racer

Вартість дооснащення бмв можна розрахувати індивідуально виходячи з ваших потреб.

Перетворіть свій BMW на індивідуальний шедевр, який відповідає вашому унікальному стилю життя і перевагам у водінні. Довірте нам установку додаткового обладнання, і нехай ваш BMW стане відображенням вашої індивідуальності.

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page