top of page
garage racer.png

Діагностика BMW

Під час діагностики важливо швидко оцінити стан автомобіля, знайти несправності та звіритися з повідомленнями виробника. У мережі СТО Garage Racer за допомогою спеціального обладнання це можна зробити швидко і отримати точну інформацію. Замовлена тут діагностика BMW відповість на всі наявні та потенційні запитання власника машини.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

Діагностика БМВ по Україні

Фахівці Garage Racer запропонують обстежити ваше авто, щоб виявити несправності. Вся діагностика BMW виконується на сучасному обладнанні кваліфікованими фахівцями.
До переліку робіт можуть входити:

виявлення слідів витоку витратних рідин;

перевірка рівнів технічних рідин;

виявлення сторонніх шумів під час роботи двигуна;

перевірка цілісності вихлопної системи;

визначення несправностей системи живлення.

Окремо може бути проведена діагностика двигуна БМВ, рульової рейки або коробки передач. Ціни на ці роботи вказуються в прайсі. При цьому важливо враховувати, необхідне обстеження одного вузла або всієї системи.

Комп'ютерна діагностика BMW

Комп'ютерна діагностика БМВ - це важлива процедура, яка дає змогу виявити й усунути несправності в автомобілі. Вона дає змогу перевірити роботу всіх систем автомобіля, включно з двигуном, АКПП, електронікою, ходовою частиною та іншими.

Діагностика БМВ проводиться на спеціальному обладнанні, яке під'єднується до роз'єму діагностики автомобіля. Це обладнання дає змогу зчитувати коди помилок, які зберігаються в пам'яті автомобіля. Кожному коду помилки відповідає певна несправність.

Комп'ютерна діагностика BMW має низку переваг перед іншими методами діагностики.
Вона дає змогу:

IMG_8175.JPG

швидко і точно виявити несправності;

визначити причину несправностей;

заощадити на ремонті, оскільки не потрібно проводити дорогі ремонтні роботи, якщо несправність незначна.

Комп'ютерну діагностику BMW рекомендується проводити регулярно, навіть якщо немає ніяких ознак несправностей. Це допоможе запобігти виникненню серйозних проблем у майбутньому.

Передпродажна діагностика БМВ (BMW)

Комплексна діагностика технічного стану автомобіля перед продажем охоплює перевірки: ходової частини, гальмівної системи, навісного обладнання, наявність запітнінь/протікань технічних рідин, рівнів технічних рідин, опори двигуна.

Також ми проводимо перевірку лакофарбового покриття - перевірка товщини лакофарбового покриття, огляд кузова на наявність ремонту.

Послуги з ремонту BMW

BMW Сервіс Garage Racer пропонує великий перелік послуг. Серед них діагностика та ремонт ходової частини, оновлення навігацій та низка інших. Повний перелік можна побачити на спеціальній сторінці станції. 

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page