top of page
  • vselena4

Як залити чіп у свою БМВ! Як залити чип тюнінг на BMW F і G самостійно?ОП ОП! Інструкція як можна залити чип тюнінг (BOOTMOD3) за допомогою iPhone або ноутбука. Як же це працює?

Створюється акаунт під E-mail і під ваш пароль, щоб активувати прошивку потрібно отримати код активації, є два способи його отримати: 1. купити код активації bootmod3 на офіційному сайті (без жодних знижок)

2. купити код активації у нас за дуже хорошими цінами


 

Після того як ви отримали код активації та активували прошивку, в акаунті одразу є стокова прошивка, яку в будь-який момент ви можете залити, а також ви можете вибрати одну тюнінговану прошивку (безкоштовну) з усіх, які існують на ваш двигун. Ви можете вибрати будь-яку прошивку під будь-яке паливо Stage 1-2 під 95-98 бензин або суміш Е30. У разі якщо з часом ви захочете змінити прошивку, наприклад, з Stage 1 до Stage 2, то вам буде потрібно докупити повний пак прошивок.


Для клієнтів ми рекомендуємо заливати прошивку під 95 бензин (якщо вони не ганяються) для того, щоб було більше октанове число, наприклад, прошивка чип тюнінгу під 95 бензин, а ви їздите на 98 або 100 бензині.


Далі якщо вам стало мало Stage 1 і ви вирішили залити чип під Stage 2: у звичайних компаніях вам потрібно приїхати в компанію і за додаткові гроші перелити чип тюнінг прошивку. У цьому разі на прошивці bootmod3 вам потрібно обов'язково встановити Intercooler і просто перелити прошивку зі Stage 1 до Stage 2 (за наявності повного пака прошивок).


У разі якщо ви хочете купити собі іншу BMW: прошивку без проблем можна перенести на інше авто один раз!

ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАЛИВКИ ПРОШИВКИ BOOTMOD: Обладнання:

1. Ноутбук в якому є роз'єм для ENET кабелю або можна через перехідник підключити до USB (Перевага, що ми можемо віддалено допомогти).

2. ENET Кабель (Одна частина вставляється в роз'єм для інтернету, а інша в OBD роз'єм)


3. У разі якщо ви хочете заливати прошивку з iPhone, то вам потрібен спеціальний перехідник.


ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАЛИВКИ:

1. Підключаємо ENET кабель до комп'ютера та автомобіля.

2. Заходимо на сайт bootmod3.net, у разі якщо ви заливаєте перший раз, то потрібно створити акаунт.

3. Після входу ми бачимо VIN код авто і напис "OBD ADENT NOT DETECTED"4. Нам потрібно під'єднати OBD AGENT (у разі якщо у вас його немає, натискаєте зелену кнопку і завантажується програма)


5. Після скачування заходимо в додаток (ця програма зв'язує автомобіль із сервером)

Після запуску програми: автомобіль повинен автоматично увімкнути запалювання, у разі якщо автоматично запалювання не увімкнулося, то можна пробувати вручну. Якщо конект не відбувся, рекомендуємо скинути клему на акумуляторі. Коли програма підключиться, то вилізе напис "Agent OBD connection to the vehicle is UP!"

6. Вимикаємо пічку, вимикаємо освітлення на авто, щоб була мінімальна витрата електрики.

7. У разі якщо у вас світиться синій кружечок біля напису "Vehicle": з'єднання пройшло і все ОК!

Якщо світиться червоний кружечок біля напису "Vehicle": у вас немає з'єднання (не під'єднано BOOTMOD AGENT або не встановлено) або ви не активували акаунт.

Активація облікового запису: в меню буде напис "click on activate account", ви натискаєте, там буде рядок для коду активації, вставляєте код активації і ВСЕ! У вас буде напис "success".

МЕНЮ DASHBOARD: там можна знімати логи і дивитися логи, які Ви вже зняли.МЕНЮ MYMAPS: за замовчуванням вам доступно 1 стокова карта, для вибору однієї тюнінгованої карти заходимо в OTS MAPS.Вибираємо потрібну вам карту і заливаємо, якщо у вас стокова тачка, то ви можете особливо нічого не налаштовувати, але краще зайти зверху праворуч у конфіг і вибрати відповідні вам пункти, далі заливаємо, рекомендується під'єднати зарядку, під'єднати ремінь безпеки та вимкнути додаткові пристрої.

 

Заходимо в карту, натискаємо FLASH (браузер у вас попросить дозволу на збереження файлу, який завантажується з сервера)

  • Будуть помилки на приладовій панелі, оскільки деякий час DME (Блок керування двигуном) не виходить на зв'язок.

  • У момент заливки не можна: закривати/відкривати двері, вмикати світло тощо...

  • Після успішної заливки: потрібно вимкнути запалювання, почекати 30 секунд і можна запускати двигун.

  • За аналогією все також робиться і з іншими прошивками.

 תגובות


Пост: Blog2_Post
bottom of page