top of page
  • vselena4

BMW M4 - Поставили на хід! Вирішили ключові проблеми. Які є нюанси?


ОП ОП! Третя стаття про наш проект BMW M4 G82, день розпочався із запуску двигуна і ТАК ВОНА ЗАПУСТИЛАСЯ! Після запуску двигуна ми зробили комп'ютерну діагностику, щоб подивитися тиск оливи в двигуні, він був нормальним.

З висновків ми заощадили 15 тисяч доларів, оскільки двигун працював нормально і тиск був нормальним.

 

Наступного дня я поїхав забрати покришки, але через їх відсутність так і не забрав.

 

По задній частині у нас був відсутній повністю диск і покришка. Поставили нову маточину і новий гальмівний диск, також поставили нову скобу гальмівного супорта.


На 14 день до нас приїхав Б/У колісний диск і задня літня гума, пізніше ми перевзули тачку і прикрутили колеса, на той момент тачка вже була на ходу. З невеликими проблемами я заїхав своїм ходом у бокс на підйомник.

Проблему з піввіссю вирішили заміною кульок і пильовика з F30. Щодо переднього диска вирішили замовити Б/У з Польщі, який приїхав за 10 днів. Замінили важіль, і в процесі його заміни був замовлений поворотний кулак.

Поки їхали всі деталі на передню частину, з'явилася ідея зібрати тачку в тому вигляді в якому вона є (З пошкодженим пластиком)


На 1-2 місяці ми перепакували мої LED фари і поставили.На цьому моменті тачка була готова для їзди, в наступній статті поїдемо ставити тачку на облік!

Більш докладно у відео на YouTube - https://youtu.be/m6LPAyhQvN4?si=OhQIXdObk81JX3Qp


Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page