top of page
  • vselena4

Запускаємо BMW M4 у космос! Встановили тюнінг Intercooler (CSF) і Charge Pipe (FTP) ...ОП ОП! Продовжуємо рубрику про нашу BMW M4 G82, в цій статті ми встановимо Intercooler від компанії CSF і також Charge Pipe від компанії FTP motorsport.


Я приїхав на БМВ СТО Почайна в Києві, де ми злили антифриз з радіаторів і думали, що нам вдасться встановити тюнінговані радіатори без розбору морди автомобіля, але нам це зробити не вдалося і довелося розбирати передню частину автомобіля.


Доцільність заміни Intercooler: штатного охолодження вистачало на лайтовий Stage 3 за температури до 10 градусів тепла. Але коли ми робитимемо 900-1000 кінських сил на літо в спекотну погоду, то там 100% нам потрібен запас по охолодженню.


 

Через день були встановлені Charge Pipe від компанії FTP (Ми не встановили третій елемент, оскільки для метанолу він нам не потрібен і надій, що він лопне немає).

На обід наступного дня було встановлено радіатор CSF.


 

Після установки даних тюнінг деталей на наступний день я поїхав ганятися з дуже сильними суперниками, але про це вже в наступних статтях...


 

Більш детально дивіться у відео на YouTube - https://youtu.be/qAebwqGsk_8?si=y99BZadVsyAzi9uq 


Коди активації BootMod3/Дистанційна заливка Чіпа, Stage 1/Stage 2 за топовими цінами 🤑
Commentaires


Пост: Blog2_Post
bottom of page