top of page
garage racer.png

Заміна повітряного фільтра

BMW Сервіс Garage Racer надає цілий спектр послуг з технічного обслуговування BMW та Mini.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

ПОВІТРЯНИЙ ФІЛЬТР

Для власників автомобілів BMW та MINI 

Повітряний фільтр захищає двигун від пилових часток, які можуть значно скоротити його ресурс при потраплянні всередину. Тому заміна воздушного фільтра у BMW – це регулярна операція, яку не варто пропускати, якщо ви хочете уникнути проблем з двигуном.

22.jpg

Ознаки потреби у заміні повітряного фільтра:

Збільшення вмісту CO2 у вихлопних газах.
​Втрата потужності та збільшення витрати палива.

Важливо пам'ятати, що повітряний фільтр повністю вичерпується з часом. Продувати або промивати старий фільтр і повертати його на місце не вдасться. Економія у цьому випадку буде мінімальною, але проблеми з двигуном можуть бути серйозними, оскільки для його належної роботи необхідне чисте повітря, так само як паливо чи олива.
 

Не відкладайте заміну на завтра – дзвоніть і приїжджайте до нашого сервісу вже сьогодні, і ми швидко здійснимо заміну повітряного фільтра вашого BMW за найвигіднішою ціною.

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page