top of page
garage racer.png

Заміна охолоджувальної рідини

BMW Сервіс Garage Racer надає цілий спектр послуг з технічного обслуговування BMW та Mini.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

ОХОЛОДЖУВАЛЬНА РІДИНА

Для власників автомобілів BMW та MINI 

Нормальна робота системи охолодження двигуна має важливе значення для довговічності силового агрегату вашого автомобіля. Регулярна заміна охолоджуючої рідини у BMW є важливою частиною технічного обслуговування вашого автомобіля та допомагає забезпечити його тривалий термін служби.

25.jpg

Коли потрібно міняти антифриз?

Щоб визначити необхідність заміни охолоджувальної рідини у BMW, зверніть увагу на такі ознаки:

Зміна кольору антифризу. Непридатна для використання ОЖ втрачає прозорість, стає тьмяною та мутною.
Виявлення червоного або ржавого відтінку свідчить про наявність
корозії у рідині, що вказує на потребу заміни.

Присутність піни, комочків або осаду в рідині. Іноді можна помітити схожі на кашу відкладення на внутрішніх стінках розширювача.

Зміна щільності антифризу.

Як замінити антифриз?

Для заміни охолоджувальної рідини необхідно спочатку злити старий антифриз та залити новий. Після цього потрібно прокачати систему охолодження та перевірити рівень рідини.

Регулярна заміна охолоджувальної рідини допоможе запобігти корозії, перегріву двигуна, утворенню відкладень та появі тріщин. Ці проблеми можуть призвести до серйозного та дорогого ремонту. Тому не тягніть з часом та приїжджайте до нас для заміни антифризу у вашому BMW. Вартість заміни антифризу з промиванням можна дізнатися за телефоном. Ми використовуємо лише перевірений антифриз від відомих виробників, у нас якісне обладнання для заміни антифризу та досвід роботи з кожною моделлю BMW.

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page