top of page
garage racer.png

Заміна гальмівної рідини

BMW Сервіс Garage Racer надає цілий спектр послуг з технічного обслуговування BMW та Mini.

point.png

Маємо понад 6 років досвіду

у ремонті авто марки BMW

point.png

Гарантія на виконані роботи

point.png

12 філій сервісу

по Україні

ГАЛЬМІВНА РІДИНА

Для власників автомобілів BMW та MINI 

Якість та регулярна заміна гальмівної рідини відіграють ключову роль у надійності та ефективності роботи гальмівної системи вашого автомобіля BMW. У нашому автосервісі пропонується заміна гальмівної рідини за доступною ціною. Наші фахівці здійснюють заміну, використовуючи високоякісні матеріали та витратні компоненти.

27.jpg

Причини передчасної заміни гальмівної рідини:

Вода в гальмівній системі, потрапляння вологи;

Неправильне змішування гальмівної рідини без врахування моделі двигуна та особливостей гальмівної рідини. Для повної впевненості у справності гальмівної системи рекомендується не просто доливати, а проводити повну заміну гальмівної рідини.

Важливий ознака того, що рідину потрібно замінити - зміна її кольору. Порівняйте її з новою рідиною: якщо кольори відрізняються, у рідині з'явилися осади, вона стала хмарною - час звернутися до автосервісу.
Можна також скористатися спеціальними тестерами для точнішої оцінки, ніж при візуальному контролі.

Пропонуємо заміну гальмівної рідини для BMW, з урахуванням особливостей моделі автомобіля та двигуна. Своєчасно подбайте про стан гальмівної системи, і ваш автомобіль не підведе!

Технічне обслуговування BMW

Наша команда з технічного обслуговування BMW пропонує неперевершений сервіс для вашого BMW. Ми спеціалізуємося на комплексному технічному обслуговуванні BMW, гарантуючи, що ваш розкішний автомобіль отримає той догляд, на який він заслуговує. Наш автосервіс BMW оснащений найсучаснішим обладнанням і кваліфікованими техніками, які знаються на тонкощах конструкції цих автомобілів.
 

*За відсутності потрібної послуги - проконсультуйтеся з менеджером філії

bottom of page