top of page
  • vselena4

Встановили NBT EVO із Apple CAR PLAY vs Android SCREEN MIRRORING. Про усі Entry Nav, CIC, NBT, NBT EVO.


ОП ОП


Всі власники BMW F30 з будь-якою мультимедією бажають, щоб у них стояло NBT EVO через те, що там можлива функція Apple CarPlay та Android Screen Mirroring.


Зараз ми розповімо вам які були версії до NBT EVO.


ENTRY - найпростіша версія мультимедії на BMW F30, зустрічається дуже рідко, в ній немає навігації, маленький монітор, також може не бути ComBox (Медіацентр або сучасний блок Bluetooth) те що важливо для клієнтів, слухати музику через Bluetooth. Для користувача це відсутність навігації та в деяких випадках відсутність музики через Bluetooth.


ENTRY NAV - те саме, що й ENTRY, але вже з навігацією


ENTRY NAV 2 – йде у рестайлінгу після 2016 року, можлива функція Apple CarPlay

CIC - у цій мультимедії покращений інтерфейс, покращене залізо і є навігація, у вас не буде проблем із прослуховуванням музики через Bluetooth

Підбиваємо підсумки:

  • Якщо ви бачите маленький екран без навігації це ENTRY

  • Якщо бачите маленький екран та навігацію, то це ENTRY NAV або ENTRY NAV 2

По дооснащенню саме NBT геморно ставити якщо у вас стоїть CIC, якщо стоїть ENTRY/ENTRY NAV, то поставити буде відносно простіше ніж якщо стоїть CIC тому, що це більш стара технологія.


NBT EVO ID4 - пішло з 2016 року, із заводу не можна поставити Apple CarPlay, але можна перепрошити його під ID5, ID6 доставити антену + ще деякі нюанси і можна запустити CarPlay, в основному він нормально працює, але якщо запустити навігацію та Apple CarPlay, то він може глючити.

NBT EVO ID5/NBT EVO ID6 - пішли у 2015-2017, із заводу підтримується CarPlay

Більш детальний огляд всіх фішок NBT EVO та Screen Mirroring можете побачити за цим посиланням! https://youtu.be/7EcytpfURGQComments


Пост: Blog2_Post
bottom of page