top of page
  • vselena4

BMW СЕРВІС У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ!Локація: Ми розташовані в районі Залізничного вокзалу, за адресою вулиця Трудова, 12. Нас дуже легко помітити з дороги, оскільки ми повністю забрендовані.

Якщо ви побачите на вулиці Трудовій багато автомобілів BMW, то це безсумнівно ми. На початку грудня 23-го року ми відкрили філіал у місті Хмельницькому. Тепер ми раді пропонувати вам широкий спектр послуг у місті Хмельницький, такі ж, які доступні в наших інших філіалах.

Фактично у місті Хмельницькому досить складно знайти якісні бокси. Пошук відбувався протягом пів року. Ми знайшли менеджера, на ім'я Ігор. Він пройшов навчання на нашій станції, що знаходиться в Києві на Берестейській і тепер готовий вас обслуговувати.

Сам сервіс складається з двох поверхів. Перший поверх - загальна зона ремонту, другий - офіс та кімната для клієнтів. Коли ми приїхали сюди вперше, цей бокс був абсолютно порожній, тут було лише три підйомники.

Багато інструментів було доставлено нами зі Львову, а також було придбано багато нового обладнання, тому зараз у нас є все необхідне для проведення ремонту. У нас є також велика оглядова яма, яка дуже зручна для діагностики і обслуговування.

Ми знайшли персонал раніше, ніж знайшли саме приміщення. Коли Наш директор приїхав до Хмельницького, ми уклали договір. У той день, коли ми були тут, нам зателефонував автоелектрик і ми провели з ним співбесіду та успішно прийняли до нас в команду!Якщо ви маєте бажання приєднатися до нашої команди, будь ласка, звертайтеся до нас!

Єдиний недолік цього приміщення на момент відкриття - проблеми з опаленням. Тут заборонено використовувати твердопаливне опалення, тому нам довелося знайти альтернативу і встановити дизельну пушку. 

У нас є два входи в офіс - з вулиці і з ремонтної зони. Піднімаємося на другий поверх і потрапляємо в офіс. Тут вас може зустріти менеджер Ігор. У зоні очікування є диван, кавоварка і можливість зарядити мобільний пристрій, PlayStation та телевізор.

Це наш 10-й ювілейний філіал, тому будемо раді вас бачити на нашому сервісі у місті Хмельницький! TELEGRAM: https://t.me/bmw_service_garage_racer_khm

НОМЕР ТЕЛЕФОНУ: (038) 256 60 12


Comentários


Пост: Blog2_Post
bottom of page